Informacje podstawowe
Opakowanie zbiorcze 31
możliwość kupna pojedynczych sztuk
Wymiary opakowania
Wysokość [cm] 3.5
Szerokość [cm] 101
Długość [cm] 170
Waga [kg] 20
paleta modułowa72
Opis produktu

Sunport SPP460NHJH- moduły monokrystaliczne o mocy 460 Wp z technologią Half-cut


Główne zalety modułów:

- Sprawność przekraczająca próg 20%,

-brak bus-barów z przodu, które zacieniały moduł,

-długa żywotność, spadek mocy do 98% w pierwszym roku i 80% po 30 latach produkcji,

-ubezpieczone przez PICC i LLOYD's.


Technologia Half-cut

HALF CUT to inaczej moduł z ogniwami ciętymi na pół, z tradycyjnego ogniwa 156×156 mm powstaje ogniwo w wymiarach 156×78 mm. W typowym module opartym na technologii krzemowej znajduje się 60 ogniw, w half cut 120. Ogniwa połówkowe wiązane są w łańcuchy (sub-moduły) połączone ze sobą równolegle, w efekcie czego “połówka” ma zbliżony prąd i napięcie wyjściowe do “całości”.

Moduły Half-cut charakteryzują się większą mocą wyjściową, mniejszym współczynnikiem temperaturowym,lepszą pracą przy częściowym zacienieniu czy zabrudzeniu ogniwa i większą wytrzymałością techniczną.


Sunport Power

Firma Sunport została założona w 2012 roku przez dr Zhanga Fengminga, który jest jednym z wiodących fizyków słonecznych, profesorem i doktorem na Uniwersytecie Nanjing. Fenming przez wiele lat pracował w branży fotowoltaicznej. Zaraz po ukończeniu doktoratu z fizyki ciała stałego na Uniwersytecie w Newcastle w 1996 roku dołączył jako naukowiec PV Center UNSW, a następnie Pacific Solar Pty Ltd. W roku 2001 pracował jako naukowiec i dyrektor centrum badawczo rozwojowego w Suntech. Jako jeden z kluczowych założycieli zaangażował się w rozwój China Sunenergy, gdzie był odpowiedzialny za technologię i produkcję. Pod koniec roku 2009 był zatrudniony jako wiceprezes oraz CTO Tianwei New Energy. W 2012 r. Wraz ze swoim zespołem założył Nanjing Sunport Power Co. Ltd.

Technologia Sunport

Sunport opracował i opatentował wysokowydajne ogniwa słoneczne oparte na technologii MWT (Metal Wrap Through). Technologia ogniw kontaktowych pozwala na wyeliminowanie strat wynikających z zacieniania przez bus bary przedniej powierzchni ogniwa i strat wynikających z rezystancji szeregowej. Nowa struktura maksymalizuje wykorzystanie promieniowania słonecznego. Panele Sunport posiadają niski temperaturowy współczynnik mocy, dzięki czemu mają wysoką wydajność nawet w upalne dni.

Długa gwarancja żywotności

Sunport posiada umowę z PICC (People’s Insurance Company of China) – pierwszą ogólnokrajową spółką w Chinach, zajmującą się głównie dostarczaniem produktów ubezpieczeniowych i zakładem ubezpieczeń Lloyd’s of London, który jest najstarszym i najbezpieczniejszym instytutem ubezpieczeniowym na świecie. Firma w swoim standardzie oferuje 30-letnią, liniową gwarancję na produkty, zapewniającą o sprawności mocy paneli fotowoltaicznych na poziomie 80% nawet po 30 latach.
Informacje podstawowe
Opakowanie zbiorcze 31
możliwość kupna pojedynczych sztuk
Wymiary opakowania
Wysokość [cm] 3.5
Szerokość [cm] 101
Długość [cm] 170
Waga [kg] 20
paleta modułowa72
1 /